Dawid Kownacki w kampanii #BOSSunited 2

#BOSSunited z piłkarską kampanią reklamową

Dawid Kownacki przed i w trakcie FIFA World Cup w Rosji uczestniczył w kampanii reklamowej w social media – #BOSSunited. 

Sport Infulencer Marketing
Automatycznie zapisany szkic 6
90 tys. osób obserwuje zawodnika na Instagramie
80 % fanów piłkarza na facebooku to mężczyźni

reklama

Dawid Kownacki przed i w trakcie FIFA World Cup uczestniczył w kampanii reklamowej w social media – #BOSSunited. W jej ramach perfumy BOSS razem z zawodnikiem Reprezentacji Polski i włoskiej Sampdorii Genua promowali na swoich kanałach w mediach społecznościowych inni piłkarze.

BOSS Parfums zaprezentował piłkarską kampanię reklamową 2018, która afirmuje indywidualne drogi do sukcesu słynnych piłkarzy: Juliana Draxlera, Philippe’a Coutinho, Harry’ego Kane’a i Alvaro Morata. W Polsce #BOSSunited promował Dawid Kownacki.

Skrzydłowy, atakujący pomocnik, napastnik i środkowy napastnik. Cztery kluczowe pozycje w grze piłki nożnej, zajmowane przez czterech wybitnych zawodników. Czwórka, która pokazuje, co to znaczy być współczesnym mężczyzną. Ludzie, którzy realizują swoje marzenia, pozostając wiernymi temu, kim są. W każdej chwili, każdego dnia. Bez względu na wszystko.

ZOBACZ WIDEO
Co robimy 34

zobacz inne

TME partnerem strategicznym Doroty Banaszczyk

TME zostało Partnerem Strategicznym Doroty Banaszczyk. Mistrzyni Świata będzie wspierana przez firmę pod hasłem: #zTMEdoTOKIO.

Czytaj dalej

Dawid Kownacki w reklamie marki Smaczna Dieta

Dawid Kownacki razem z marką Smaczna Dieta podczas ciekawej akcji łączącej sport oraz marketing.

Czytaj dalej

Koncert Lady Pank, Patrycji Markowskiej i Video

Lady Pank, Patrycja Markowska i zespół Video zagrały na koncercie charytatywnym Fundacji Pomagamy Od Serca Mariusza Stępińskiego.

Czytaj dalej

Spot telewizyjny z udziałem Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński gra nie tylko na boiskach włoskiej Serie A. Nie tak dawno wcielił się w rolę aktora spotu telewizyjnego.

Czytaj dalej

kontakt

Aktywni24

Adres korespondencyjny:
ul. Sienkiewicza 85/87 lok. 8
90-057 Łódź

Dane kontaktowe

biuro@aktywni24.pl

Michał: +48 509 127 997

Łukasz: +48 795 522 691

Social media