Firma TME partnerem strategicznym Doroty Banaszczyk

TME partnerem strategicznym Doroty Banaszczyk

TME zostało Partnerem Strategicznym Doroty Banaszczyk. Mistrzyni Świata będzie wspierana przez firmę pod hasłem: #zTMEdoTOKIO.

Marketing i PR Sportowy Reklama Social Media
TME partnerem strategicznym Doroty Banaszczyk 9

sponsoring sportowy

Inauguracja współpracy przypadła na uczestnictwo w Mistrzostwa Europy Seniorów, które odbyły się 28-31 marca 2019 roku w Hiszpanii.

Dorota Banaszczyk wywalczyła Mistrzostwo Świata w Karate Olimpijskim jako pierwsza Polka w historii. Złoty medal zdobyła w zawodach rozgrywanych w Madrycie. Wcześniej zawodniczka Klubu Olimp Łódź wywalczyła także m.in. brązowy medal Mistrzostw Europy U-21.

W TME lubimy wyzwania. Nie brakuje ich zarówno w biznesie, jak i w sporcie. Dlatego też zdecydowaliśmy się wesprzeć Mistrzynię Świata w walce o Igrzyska Olimpijskie. TME, podobnie jak Dorota Banaszczyk, startowało z Łodzi i od początku mierzyło wysoko. Obecnie jesteśmy jednym z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych na świecie, posiadamy 10 spółek zagranicznych, a do naszych klientów z ponad 140 krajów wysyłamy ok. 5.000 paczek dziennie. Dorocie Banaszczyk życzymy podobnych sukcesów i cieszymy się, że możemy kibicować jej w walce o Igrzyska Olimpijskie. #zTMEdoTOKIO! – mówi Andrzej Kuczyński, Członek Zarządu TME.

Ostatnie tygodnie były dla mnie bardzo intensywne i działo się naprawdę dużo. Dziękuję wszystkim za wsparcie i bardzo się cieszę, że firma TME jest ze mną. Podczas zawodów międzynarodowych reprezentuję Polskę, ale i Łódź. Patriotyzm lokalny jest dla mnie bardzo istotny, dlatego jestem wdzięczna łódzkiej firmie, że mnie wspiera i tak jak ja wierzy, że razem wywalczymy udział w Igrzyskach Olimpijskich. #zTMEdoTOKIO! – mówi Dorota Banaszczyk, Mistrzyni Świata w Karate Olimpijskim.

TME partnerem strategicznym Doroty Banaszczyk 1

zobacz inne

Dawid Kownacki w reklamie marki Smaczna Dieta

Dawid Kownacki razem z marką Smaczna Dieta podczas ciekawej akcji łączącej sport oraz marketing.

Czytaj dalej

Koncert Lady Pank, Patrycji Markowskiej i Video

Lady Pank, Patrycja Markowska i zespół Video zagrały na koncercie charytatywnym Fundacji Pomagamy Od Serca Mariusza Stępińskiego.

Czytaj dalej

Spot telewizyjny z udziałem Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński gra nie tylko na boiskach włoskiej Serie A. Nie tak dawno wcielił się w rolę aktora spotu telewizyjnego.

Czytaj dalej

Wielki mecz piłkarski zawodników z Ekstraklasy

We wrześniu na Stadionie Widzewa odbył się mecz charytatywny z udziałem zawodników występujących w Lotto Ekstraklasie.

Czytaj dalej

kontakt

Aktywni24

Adres korespondencyjny:
ul. Sienkiewicza 85/87 lok. 8
90-057 Łódź

Dane kontaktowe

biuro@aktywni24.pl

Michał: +48 509 127 997

Łukasz: +48 795 522 691

Social media